У Львівській області розпочала роботу плануюча конференція щодо спільного міжнародного навчання ДСНС України та НАТО із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій UKRAINE-2015

29 червня у Львові розпочала роботу плануюча конференція щодо спільного міжнародного навчання Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Євроатлантичного координаційного центру з реагування на надзвичайні ситуації цивільного характеру з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій UKRAINE-2015. Конференція триватиме з 29 червня по 2 липня.
Участь у конференції беруть рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, представники країн-членів НАТО та партнерів, фахівці Міністерства охорони здоров’я, представники місцевих органів влади Львівської області.
Керівник ЄАКЦРК Гюнтер Бретшнайдер розповів про основні завдання, які заплановані на період проведення конференції. Так,  згідно з програмою конференції учасники обговорять корективи, внесені до основного сценарію, розклад навчань та часові показники, відпрацюють структуру управління навчанням та презентують інструкції щодо проведення навчання UKRAINE-2015.
Під час свого виступу директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Григорій  Марченко зазначив: «Ми раді співпрацювати із нашими колегами з інших країн. Обмін досвідом є важливим елементом для успішної практичної діяльності, та вміння кооперувати сили в умовах ліквідації масштабних загроз. Окрім цього, це важливий крок на шляху до інтеграції нашої служби у міжнародну спільноту рятівників».
Гюнтер Бретшнайдер подякував українцям за організовану зустріч та розповів про основні вправи, які чекатимуть рятувальників під час навчань UKRAINE-2015. « Основною метою наших тренувань – є відпрацювання навичок оперативного та ефективного реагування на надзвичайні ситуації різного характеру. Рятувальники усіх країн-членів НАТО вже давно співпрацюють для ліквідації наслідків масштабних небезпечних подій, і ми будемо лише раді залученню українських фахівців до нашої команди», - зазначив керівник ЄАКЦРК.
Конференція та самі міжнародні навчання проводяться в рамках виконання Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2015 рік, з метою подальшого поглиблення співробітництва між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Північноатлантичним альянсом у сфері цивільного захисту населення, відпрацювання порядку взаємодії під час запобігання та реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68