У Львові узгодили основні питання проведення Генеральної Асамблеї безпекової європейської Асоціації EFSCA (Відео)

Сьогодні, 12 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності ДСНС України відбулася установча робоча нарада Президії європейської Асоціації, яка працює в галузі безпеки людей (EFSCA). Було урочисто піднято прапори України, Євросоюзу, ДСНС України та EFSCA.

Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр та Президент EFSCA Вім Бекмен узгодили  основні питання організації та проведення Генеральної Асамблеї Асоціації та міжнародної конференції присвяченій інноваціям у системі підготовки фахівців рятувальних служб. Нагадаємо, що цьогоріч Львівський університет ДСНС України головує в EFSCA, а в жовтні на базі навчального закладу відбудеться засідання Генеральної Асамблеї Асоціації. Запланована участь представників з більш ніж 25 країн Євросоюзу.

В. Бекмен відмітив, що навчальна та наукова база університету відповідає високим європейським освітнім стандартам та дозволяє готувати кваліфікованих фахівців в галузі безпеки людини: « Україна обрала європейський шлях розвитку, ми вітаємо та підтримуємо цей вибір. Ваш навчальний заклад зробив багато для налагодження міжнародної співпраці рятувальних служб України та ЄС. Організація та проведення Генеральної Асамблеї EFSCA має важливе значення для вироблення та удосконалення міжнародних механізмів із запобігання та реагування на надзвичайні ситуації».

«Хочу запевнити членів Президії Асоціації, що ми зробимо все, щоб захід відбувся на високому рівні та з максимальною ефективністю. Ми відчуваємо підтримку керівництва ДСНС України, яке оголосило курс на модернізацію та оновлення пожежно-рятувальної служби, обрало Європейську модель розвитку галузевої системи освіти, в основі якої лежить випереджувальність та інновації. Ми притримуємось принципу, що навчальний заклад повинен бути своєрідним науковим навчально-виховним центром інноваційної системи та формування інтелектуального капіталу нації», - зазначив М.Козяр

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: