У навчально-тренувальному центрі ЛДУ БЖД відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці Незалежності України

У навчально-тренувальному центрі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де майбутні рятувальники проходять табірний збір, відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності.
Кандидатів у курсанти за дорученням ректора Михайла Козяра, привітав перший проректор Мирослав Коваль. Юнаки та дівчата також переглянули виступ Президента України Петра Порошенка з нагоди 23-ї річниці незалежності та військовий парад, який транслювався по телебаченню.
В цей день також відбулися спортивні змагання та конкурс художньої самодіяльності між навчальними взводами.
Традиційно на табірних зборах на навчально-спортивному полігоні  ЛДУ БЖД в День Незалежності України відбувся конкурс художньої самодіяльності серед навчальних взводів.
​Конкурсні програми були доволі насичені, оригінальні та цікаві.
Після довгих обговорень, заступник начальника табірного збору з виховної роботи Василь Крещишин оголосив переможців:
Номінація «Талант» - Кобаль А. (взвод ЦЗ-14);
Номінація «Глядацькі симпатії» - Гуцуляк М. (взвод ЦЗ-15)
Номінація «Перспектива року» - (взвод ПБ-11)
3 місце –  розділили між собою взвод ПБ-12 та взвод ПБ-13
2 місце –  взвод ЦЗ-14 (командир навчального взводу лейтенант служби цив. захисту Вітковський С.М.)
1 місце –  взвод ЦЗ-16(командир навчального взводу ст. лейтенант служби цив. захисту Боднарчук В.В.)
Окрім грамот та солодощів, голова журі – проректор університету,начальник табірного збору Іван Мовчан  нагородив переможців цінним подарунком.

Працівниками відділу виховної роботи та соціального захисту ЛДУ БЖД також організовано та проведено між навчальними взводами інтелектуальну гру брейн-ринг. Кандидатам в курсанти надзвичайно сподобався захід про що свідчила висока активність команд-учасниць. За результатами гри місця розподілились таким чином :
3 місце – навчальний взвод ПБ-11 ( командир навчального взводу ст. лейтенант служби цивільного захисту Сидір В.Р. )
2 місце – навчальний взвод ЦЗ-16 ( командир навчального взводу ст. лейтенант служби цивільного захисту Боднарчук В.В. )
1 місце – навчальний взвод ЦЗ-14 ( командир навчального взводу лейтенант служби цивільного захисту Вітковський С.М. ).
Начальник інституту цивільного захисту, заступник начальника табірних зборів з навчальної роботи Андрій Ренкас вручив переможцям символ мудрості – статуетку сови.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: