Учений секретар ЛДУ БЖД Андрій Кузик відвідав Кінгстонський університет

Учений секретар ЛДУ БЖД Андрій Кузик відвідав Кінгстонський університет
Відповідно до Угоди ERASMUS+ та двосторонньої Угоди між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності і Кінгстонським університетом (Лондон, Великобританія) з 23 по 30 жовтня 2016 р. з академічним візитом у Кінгстонському університеті побував учений секретар д.с.-г.н., проф. Андрій Кузик.
Протягом візиту А.Д. Кузик ознайомився з організацією навчального процесу, наукової діяльності, обладнанням навчальних аудиторій, студентської бібліотеки, навчальних і науково-дослідних лабораторій.
Провів 4 лекції для студентів, присвячені управлінню у сфері надзвичайних ситуацій в Україні, пожежам у природних екосистемах, пожежній небезпеці лісів та зменшенні її рівня і небезпеці повеней в Україні. Навчальні матеріали цих лекцій розміщені у навчальному середовищі StudySpace у Кінгстонському університеті і доступні студентам.
Також з метою обміну досвідом А. Кузик відвідав 6 лекцій і практичних занять, та навчання з навігації в польових умовах.
Брав участь у роботі наукових семінарів "Наука про ілюзії" та "Викладання  без застосування PowerPoint". Виступив з доповіддю про результати наукових досліджень щодо пожежної небезпеки лісів у Західній Україні та поспілкувався з викладачами і науковцями університету, які проводять діяльність у сфері пожежної безпеки.
Цей візит є одним із серії візитів науково-педагогічних працівників ЛДУ БЖД у рамках ERASMUS+. Раніше Кінгстонський університет відвідали завідувач кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів д.ф.-м.н., проф. Стародуб Ю.П., завідувач кафедри екологічної безпеки к.геол.н., доц. Карабин В.В. та ад’юнкт Гаврись А.П. Позитивний досвід, набутий протягом цих візитів, щодо розробки навчальних курсів, проведення занять, використання інформаційних технологій в освітньому процесі знайде впровадження у діяльності нашого університету. Також досвід наших викладачів буде корисний колегам з Кінгстонського університету. Налагоджені зв’язки між працівниками Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Кінгстонського університету сприятимуть обміну актуальною науковою і навчальною інформацією, що дасть змогу підвищити рівень викладання, розширити світогляд курсантів і студентів.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68