Ухвалено план реалізації положень закону України "Про вищу освіту" в Університеті
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
7 травня відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського державного університету безпеки життєдіяльності під головуванням ректора Михайла Козяра.
На засіданні розглянули ряд важливих питань, які стосуються життєдіяльності навчального закладу. Зокрема, схвалено План реалізації положень закону України "Про вищу освіту" в Університеті у відповідності до якого, буде формуватися навчальне навантаження у 2015-2016 навчальному році.
На виконання Плану реалізації положень закону України "Про вищу освіту" у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності затвердити такі документи:
Положення про Раду Інвесторів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Положення про Раду курсантського та студентського самоврядування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Положення про Вчену раду Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Встановлено максимальне навчальне навантаження для науково-педагогічних працівників обсягом 600 годин на навчальний рік.
Також було заслухано доповідь про підготовку науково-педагогічних кадрів, затвердження тем та керівників дисертаційних досліджень. Вирішено, з метою формування резерву кандидатів на навчання у докторантурі та ад’юнктурі Університету активно залучати до діяльності в наукових товариствах кафедр курсантів та студентів, схильних до наукової роботи. З метою підвищення якості дисертаційних робіт та контролювання їх виконання систематично (не рідше одного разу на семестр) заслуховувати ад’юнктів на засіданнях наукових семінарів інститутів. З метою ефективного розподілу науково-педагогічних кадрів між кафедрами Університету, щорічно подавати потребу у державному замовлені ад’юнктів (докторантів) від кафедр за науковими спеціальностями до відділу докторантури та ад’юнктури університету.
Розглянуто питання щодо присвоєння вчених звань.
На засіданні розглянули ряд важливих питань, які стосуються життєдіяльності навчального закладу. Зокрема, схвалено План реалізації положень закону України "Про вищу освіту" в Університеті у відповідності до якого, буде формуватися навчальне навантаження у 2015-2016 навчальному році.
На виконання Плану реалізації положень закону України "Про вищу освіту" у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності затвердити такі документи:
Положення про Раду Інвесторів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Положення про Раду курсантського та студентського самоврядування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Положення про Вчену раду Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Встановлено максимальне навчальне навантаження для науково-педагогічних працівників обсягом 600 годин на навчальний рік.
Також було заслухано доповідь про підготовку науково-педагогічних кадрів, затвердження тем та керівників дисертаційних досліджень. Вирішено, з метою формування резерву кандидатів на навчання у докторантурі та ад’юнктурі Університету активно залучати до діяльності в наукових товариствах кафедр курсантів та студентів, схильних до наукової роботи. З метою підвищення якості дисертаційних робіт та контролювання їх виконання систематично (не рідше одного разу на семестр) заслуховувати ад’юнктів на засіданнях наукових семінарів інститутів. З метою ефективного розподілу науково-педагогічних кадрів між кафедрами Університету, щорічно подавати потребу у державному замовлені ад’юнктів (докторантів) від кафедр за науковими спеціальностями до відділу докторантури та ад’юнктури університету.
Розглянуто питання щодо присвоєння вчених звань.