Українська Англійська

ЛДУБЖД

Україна та Польща визначили напрямки співпраці у сфері цивільного захисту.

Версия для печати
Україна та Польща визначили напрямки співпраці у сфері цивільного захисту.
Україна та Польща визначили напрямки співпраці у сфері цивільного захисту.

24 січня, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності Держслужби з надзвичайних ситуацій відвідала з офіційним візитом Держсекретар у справах співробітництва в цілях розвитку та східної проблематики МЗС Республіки Польща Катажина Пелчинска-Наленч та Генеральний консул Польщі у Львові Ярослав Дрозд.

     Під час зустрічі з ректором університету Михайлом Козяром, обговорили питання співпраці між Україною та Польщею у сфері цивільного захисту в 2013 році, підвели підсумки реалізації міжнародної співпраці в рамках масштабного проекту «Польська допомога».

     У 2012 році Львівський державний університет безпеки життєдіяльності реалізував 6 міжнародних проектів у галузі безпеки людини. Вони передбачають інтеграцію української системи цивільного захисту у загальноєвропейський механізм гарантування безпеки людини, адаптацію українських фахівців до роботи з міжнародними системами безпеки, вироблення спільних методів та підходів до ліквідації різних надзвичайних ситуацій, особливо транскордонних. Всі проекти фінансувалися Міністерством закордонних справ Польщі.

    «Користь від такої співпраці очевидна. Ми навчилися діяти спільно при різноманітних надзвичайних ситуаціях транскордонного характеру. До цієї співпраці вдалося залучити наших колег із територіальних підрозділів та навчальних закладів Держслужби з надзвичайних ситуацій», - зазначив М. Козяр.

     Гостей ознайомили з навчальною та науковою базою університету, продемонстрували сучасне пожежно-рятувальне обладнання, яке навчальний заклад отримав в рамках реалізації проекту «Польська допомога». Держсекретар МЗС Республіки Польща Катажина Пелчинска-Наленч дала високу оцінку побаченому та висловила впевненість у продовжені співпраці між Україною та Польщею.

.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02