Українські та Польські рятувальники провели спільні навчання (Відео)

Делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на чолі з начальником навчальної пожежно-рятувальної частини Василем Ковальчиком взяла участь у міжнародних навчаннях екстрених служб. Навчання відбулися в м. Загуж, (Республіка Польща) в рамках двохсторонньої угоди про співпрацю між навчальним закладом ДСНС України та адміністрацією польського міста.
В процесі навчань відпрацьовувалась взаємодія усіх екстрених служб, комунальників та правоохоронних органів. «До навчань залучено Польських прикордонників, представників антитерористичного центру, національну поліції, пенітенціарну службу, гірську пошуково-рятувальну службу, медичну службу, добровільну пожежну охорону, професійну пожежну охорону та рятувальне відділення нашого університету», - розповів Василь Ковальчик.
Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності отримали завдання з пошуку та рятування потерпілих з верхніх поверхів будівлі школи. Вони оперативно прибули за викликом на автомобілі першої допомоги, провели необхідні підготовчі роботи та евакуювали трьох потерпілих за допомогою спеціальних рятувальних засобів.
«Сьогодні ми цілком інтегровані в європейську систему цивільного захисту та успішно реалізовуємо спільні міждержавні проекти у цій сфері. Користь від такої співпраці очевидна, адже це не лише досвід проведення міжнародних рятувальних операцій, але й можливість отримувати необхідне сучасне рятувальне спорядження для підготовки фахівців в Україні. Досвід міжнародних навчань буде впроваджено в навчальний процес Університету.», - прокоментував візит Української делегації речник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України Антон Крук.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: