Університе приймає Міжнародний Форум Молодіжного Європейського парламенту
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
8-12 жовтня, на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходить Міжнародний Форум Молодіжного Європейського парламенту. Участь у його роботі беруть понад 100 школярів та студентів з Британії, Німеччини, Польщі, Італії, Нідерландів, Грузії та Білорусії.
Учасники Форуму у складі восьми комітетів обговорюють теми, об’єднані загальною ідеєю форуму: «Сталий розвиток у Європі – на шляху до уніфікованих стандартів».
За словами речника ЛДУ БЖД Антона Крука, навальний заклад ДСНС України підтримав проведення форуму адже він стане хорошою нагодою для української молоді та молоді з різних країн працювати під керівництвом досвідчених фахівців над вирішенням нагальних питань сучасної науки в галузі безпеки життєдіяльності.
Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – це унікальний освітній проект, який об’єднує 36 національних осередків в країнах Європи, об’єднує понад 40000 молодих людей і має близько 5000 активних членів у різних країнах. Організація була заснована у 1987 році у Фонтенбло, Франція.
Метою діяльності ЄМП є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, котрі стосуються Європи, та сприяння отриманню унікального навчального досвіду. Організаторами форуму виступають професор з Великої Британії Алан Фловерс та професор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Юрій Стародуб.
Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності є членом Європейської Асоціації навчально-наукових установ, які працюють в галузі безпеки людини (EFSCA). Ректор навчальний закладу ДСНС Михайло Козяр також підписав Велику Хартію Університетів (Magna Charta Universіtatum). Цей документ об’єднує понад 800 провідних університетів світу, які є визнаними осередками знань, науки та культури.
Учасники Форуму у складі восьми комітетів обговорюють теми, об’єднані загальною ідеєю форуму: «Сталий розвиток у Європі – на шляху до уніфікованих стандартів».
За словами речника ЛДУ БЖД Антона Крука, навальний заклад ДСНС України підтримав проведення форуму адже він стане хорошою нагодою для української молоді та молоді з різних країн працювати під керівництвом досвідчених фахівців над вирішенням нагальних питань сучасної науки в галузі безпеки життєдіяльності.
Європейський молодіжний парламент (ЄМП) – це унікальний освітній проект, який об’єднує 36 національних осередків в країнах Європи, об’єднує понад 40000 молодих людей і має близько 5000 активних членів у різних країнах. Організація була заснована у 1987 році у Фонтенбло, Франція.
Метою діяльності ЄМП є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, котрі стосуються Європи, та сприяння отриманню унікального навчального досвіду. Організаторами форуму виступають професор з Великої Британії Алан Фловерс та професор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Юрій Стародуб.
Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності є членом Європейської Асоціації навчально-наукових установ, які працюють в галузі безпеки людини (EFSCA). Ректор навчальний закладу ДСНС Михайло Козяр також підписав Велику Хартію Університетів (Magna Charta Universіtatum). Цей документ об’єднує понад 800 провідних університетів світу, які є визнаними осередками знань, науки та культури.