Університет продовжує співпрацю з Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту

Університет продовжує співпрацю з Українським  науково-дослідним інститутом  цивільного захисту
Львівський державний університет  безпеки життєдіяльності у рамках угоди про співробітництво продовжує співпрацю з Українським  науково-дослідним інститутом  цивільного захисту, на базі якого з 31 жовтня до 2 листопада 2018 року проводилося  стажування співробітників дослідно-випробувальних лабораторій територіальних органів  ДСНС України. Для участі в семінарі запросили завідувача науково-дослідної  лабораторії пожежної безпеки ЛДУБДЖ В. Л. Петровського, який провів заняття про особливості дослідження пожеж на автотранспортних засобах та у будинках і спорудах  житлового сектора. У проведенні стажування співробітників ДВЛ територіальних органів  ДСНС України були залучені працівники УкрНДІЦЗ, представники Експертної служби МВС  України (Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру,  Київського  науково-дослідного експертно-криміналістичного центру) та судові експерти  Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції  України. Заняття проводилися на базі спеціалізованих Науково-випробувальних центрів   УкрНДІЦЗ та пожежно-випробувального полігону. Учасники стажування мали змогу спостерігати за проведенням експериментальних досліджень в лабораторіях та на полігоні. На натурних вогневих випробуваннях був також присутній докторант ЛДУБДЖ,  к.т.н. Р. С. Яковчук, який проводить дослідження пожежної безпеки теплоізоляційно-оздоблювальних систем зовнішніх стін житлових будинків.