Урочистості з нагоди Дня рятувальника

Урочистості з нагоди Дня рятувальника
17 вересня своє професійне свято відзначають працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій України. З цієї нагоди, сьогодні,  напередодні свята, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулись урочистості в яких взяли участь працівники Університету, почесні гості та ветерани навчального закладу.

Після привітальних слів проректора Університету Юрія Павлюка кращі з кращих працівників  були нагороджені почесними грамотами та пам’ятними знаками за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток Університету та з нагоди Дня рятувальника.

Курсанти та студенти творчих колективів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності привітали глядача, подарувавши присутнім мистецькі подарунки.