Успішні захисти кандидатських дисертацій

Успішні захисти кандидатських дисертацій
5 червня відбувся успішний захист викладача кафедри українознавства Університету Наталії Олексієнко, якій під час засідання спеціалізованої вченої ради було присвоєно вчене знання кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Темою дисертаційної роботи була «Формування моральної культури у майбутніх бакалаврів цивільного захисту у процесі вивчення української мови», керівник наукової роботи – кандидат педагогічних наук, професор Мирослав Стефанович Коваль.
Ця тема є актуальною для сучасного освітнього процесу ЗВО ДСНС України, оскільки нині надважливо , щоб фахівець цивільного захисту був не лише компетентним у своїй справі, ай цілісною гуманістично спрямованою особистістю.
Також під час цього ж засідання відбувся ще один захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук Ірини Гаврищук. Тема роботи – «Формування виробничо-технічної орієнтації майбутнього робітника у процесі професійної підготовки», науковий керівник – доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Лариса Анатоліївна Руденко.