В Брюсселі стартував міжнародний проект EU-CHEM-REACT 2

В Брюсселі стартував міжнародний проект EU-CHEM-REACT 2
21 січня в Генеральному директораті з цивільного захисту та гуманітарних місій Європейського Союзу (European Civil Protection and Humanitarian Aid Operations) відбулася установча зустріч в рамках проекту EU-CHEM-REACT 2, у якій взяв участь представник Університету начальник відділу міжнародного співробітництва – Олександр Святкевич. У зустрічі взяли участь представники консорціуму, які реалізують проект. Головною метою проекту є підвищення та забезпечення високого рівня реагування на надзвичайні ситуації в рамках механізму цивільного захисту Європейського Союзу шляхом виконання циклу практичних та теоретичних навчань для забезпечення готовності реагування на НС на національному рівні, а також обмін досвідом з країнами, які не є членами Євросоюзу.
Міжнародний консорціум проекту EU-CHEM-REC 2 створений Міжнародним центром хімічного захисту та безпеки. Його учасниками є Білорусь, Чехія, Латвія, Литва, Молдова, Україна та Польща.