В ЛДУ БЖД завершено збори з підвищення кваліфікації фахівців підрозділів технічного захисту інформації ГУ (У) ДСНС України.

З 05 по 07 листопада на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проводились збори підвищення кваліфікації фахівців підрозділів технічного захисту інформації ГУ (У) ДСНС України.

На збори прибули фахівці і начальники секторів технічного захисту інформації та відділів телекомунікаційних систем з 12-и областей України, а саме Вінницької, Волинської,   Житомирської, Закарпатської,  Івано-Франківської,  Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

Збори організували працівники кафедри управління інформаційною безпекою – викладач Мандрона М.М. та доцент Лагун А.Е., а також працівники Інституту післядипломної освіти.

Лекції проводили науково-педагогічні працівники кафедри управління інформаційною безпекою доцент кафедри Брич Т.Б., старший викладач Полотай О.І., викладач Мандрона М.М. Також, було залучено фахівців Західного регіонального навчально-наукового центру захисту інформації Іванюка В.М. та Глущака О.Р., які мають 10-річний досвід роботи у сфері технічного захисту інформації. Було продемонстровано сучасні пристрої, які використовуються для робіт пов’язаних з технічним захистом інформації, а саме – аналізатор ліній «ULAN-2», який пристрій призначений для виявлення фактів несанкціонованого підключення різних провідних комунікацій; пристрої для пошуку і виявлення закладних пристроїв – нелінійні локатори «Катран», «Лорнет»; пристрій для виявлення прихованих відеокамер «Wega» та сканер безпроводових відеокамер «C-Hunter»; багатофункціональний пошуковий прилад «Піранья ST 031» та пошукове-моніторингове програмне забезпечення «DigiScan EX».

В останній день проведення зборів, фахівці відвідали лабораторію технічного захисту інформації  Західного регіонального навчально-наукового центру захисту інформації НУ «Львівська політехніка» і ГУ ДСНС у Львівській обл.
На завершення зборів усі слухачі склали залік та отримали сертифікати про проходження зборів.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: