Українська Англійська

ЛДУБЖД

В рамках співпраці базових навчальних закладів рятувальних відомств України та Польщі, отримано сучасне рятувальне спорядження (ВІДЕО)

Версия для печати
Відбулась презентація сучасного рятувального спорядження, яке Львівський державний університет безпеки життєдіяльності отримав  в рамках реалізації проекту «Безпечна водa – Удосконалення діяльності місцевих органів влади та аварійних служб у відповідь на ризики, пов'язані з водними ресурсами у Львівській області».

Цей масштабний міжнародний проект реалізовується Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Варшавською Головною школою державної пожежної служби в рамках програми «Polska pomoc» та фінансується Міністерством закордонних справ Польщі. В рамках проекту вже відбулися семінари, наукові конференції та практичні навчання на базі навчальних закладів пожежно-рятувальних відомств України та Польщі.

Протокол про передачу підписали ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр та представник Головної школи державної пожежної служби Польщі в  м.Варшава, професор Єжи Теляк.
Зокрема, як і передбачено проектом, частину спорядження Львівський державний університет безпеки життєдіяльності передає Львівській Центральній рятувально-водолазній службі. Дане спорядження буде використовуватися у навчальному процесі для здобуття практичних навиків з рятувальних робіт на водних об’єктах.

Михайло Козяр висловив переконання, що реалізація проекту стане корисною для посилення безпеки на водних об’єктах України та Польщі: «Ми реалізували вже багато спільних проектів пов’язаних з безпекою людей. Це дозволило навчитися діяти спільно при різноманітних надзвичайних ситуаціях транскордонного характеру. До цієї співпраці вдалося залучити наших колег із територіальних підрозділів та навчальних закладів ДСНС України. Завдяки такій співпраці було отримано значну кількість найсучаснішого пожежно-рятувального одягу та спорядження, яке використовують у навчальному процесі та під час ліквідації надзвичайних ситуацій».
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubgd.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету