В Університеті провели тренінг із соціальної психології
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
2 жовтня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся тренінг із соціальної психології «Я та інші». Провела тренінг студентка 5-го курсу Інституту психології та соціального захисту Марта Приріз.
За словами заступника начальника інституту Володимира Слободяника, захід включав в себе не лише теоретичний матеріал, але й «мозковий штурм», обговорення, ігри. Учасники ознайомилися з типами сприймання, мовами любові, кроками до любові та ненависті, трикутником Карпмана, сторітеллінгом та іншим. Всі учасники отримали друковані роздаткові матеріали, в яких у доступній формі викладена основна інформація тренінгу.
Серед більш ніж 40 учасників були студенти та курсанти не лише нашого університету, але й студенти Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського державного університету внутрішніх справ.
Тренінг «Я та інші» є частиною ініціативи Марти Приріз та був реалізований в рамках програми «Майстерня громадської активності» за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойса Фонду Роберта Боша та об’єднання MitOst e.V. (Німеччина).
Завершальна частина ініціативи – проведення ще одного тренінгу в м. Рівне, 9 жовтня.
За словами заступника начальника інституту Володимира Слободяника, захід включав в себе не лише теоретичний матеріал, але й «мозковий штурм», обговорення, ігри. Учасники ознайомилися з типами сприймання, мовами любові, кроками до любові та ненависті, трикутником Карпмана, сторітеллінгом та іншим. Всі учасники отримали друковані роздаткові матеріали, в яких у доступній формі викладена основна інформація тренінгу.
Серед більш ніж 40 учасників були студенти та курсанти не лише нашого університету, але й студенти Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського державного університету внутрішніх справ.
Тренінг «Я та інші» є частиною ініціативи Марти Приріз та був реалізований в рамках програми «Майстерня громадської активності» за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойса Фонду Роберта Боша та об’єднання MitOst e.V. (Німеччина).
Завершальна частина ініціативи – проведення ще одного тренінгу в м. Рівне, 9 жовтня.