В університеті стартувала вступна кампанія 2018 року

В університеті стартувала вступна кампанія 2018 року
З усіх куточків України до навчального закладу завітали абітурієнти, котрі обрали благородну професію – рятувальник, аби подати документ на навчання у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності.  В Університеті кандидати на навчання за державним замовленням проходять остаточний медичний огляд з обов’язковим психофізіологічним дослідженням та вступний іспит з фізичної підготовки.
Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців рівня вищої освіти  - бакалавр, денної та заочної форми навчання, за такими спеціальностями: пожежна безпека, цивільна безпека, соціальна робота, філологія, психологія, менеджмент, екологія,комп’ютерні науки, кібербезпека і транспортні технології.
Рівня вищої освіти – магістр, за такими спеціальностями:  пожежна безпека, цивільна безпека, філологія, психологія, менеджмент, екологія, комп’ютерні науки, кібербезпека, соціальна робота, , транспортні технології.

Телефони приймальної комісії:
(032)233-14-77