Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Університеті стартував форум «Державна політика та соціальний захист осіб з інвалідністю»

Версия для печати
В Університеті стартував форум «Державна політика та соціальний захист осіб з інвалідністю»
В Університеті стартував форум «Державна політика та соціальний захист осіб з інвалідністю»
Щорічно 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. В Україні діє Конвенція про права осіб з інвалідністю, ратифікована Законом України «Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї» від 16.12.2009 р. №1767-VI, яка визначає права та обов’язки осіб з інвалідністю.
Для висвітлення проблем і досягнень Львівської області у цьому напрямку, привернення уваги органів державної влади та місцевого самоврядування Департамент соціального захисту населення ЛОДА спільно з Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності сьогодні відкрили форум «Державна політика та соціальний захист осіб з інвалідністю».
Захід, у  якому беруть участь понад 300 осіб, розпочався із вітального слова керівника Львівської обласної державної адміністрації  Олега Синютки, який зазначив: «Будь яка перешкода,незначна для звичайної людини, для особи з інвалідністю може стати неподоланною! Це означає, що влада повинна забезпечити потреби таких людей.»
Кафедра гуманітарних дисциплін та соціальної роботи університету з 2012 р. плідно співпрацює з Департаментом соціального захисту населення ЛОДА щодо організації навчально-виробничої практики студентів спеціальності «Соціальна робота» та залучення відповідних спеціалістів департаменту до спільної освітньо-наукової діяльності.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету