В Університеті тривають зустрічі курсантів з учнями Львівського економічного ліцею
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
В Університеті тривають зустрічі курсантів з учнями Інженерно-економічної школи Львівського економічного ліцею. Під час зустрічей проводяться лекції-бесіди на тему «Можливі прояви сучасних небезпек та дії людини у випадку їх виявлення».
Під час перебування на території навчального закладу учнів ознайомлюють з історією Університету, його навчальною та матеріальною базою. Зокрема, вони побували в навчальних аудиторіях, бібліотеці, культурно-просвітницькому центрі, кабінеті релаксації, спортивному та атлетичному залах, відвідають музей історії навчального закладу.
У ході екскурсії відвідувачів ознайомлять із пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке щодня використовується не тільки під час навчальних занять, але й при ліквідації надзвичайних ситуацій.
Під час перебування на території навчального закладу учнів ознайомлюють з історією Університету, його навчальною та матеріальною базою. Зокрема, вони побували в навчальних аудиторіях, бібліотеці, культурно-просвітницькому центрі, кабінеті релаксації, спортивному та атлетичному залах, відвідають музей історії навчального закладу.
У ході екскурсії відвідувачів ознайомлять із пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке щодня використовується не тільки під час навчальних занять, але й при ліквідації надзвичайних ситуацій.