В Університеті відбулася І Міжнародна наукова веб-конференція молодих учених

В Університеті  відбулася І Міжнародна наукова веб-конференція молодих учених
В Університеті відбулася І Міжнародна наукова веб-конференція молодих учених
20 березня 2019 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася І Міжнародна наукова веб-конференція молодих учених «МОВА, КУЛЬТУРА, КОМУНІКАЦІЯ У ВСЕОСЯЖНОМУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ ПРОСТОРІ». Захід проведено з ініціативи професора кафедри іноземних мов та перекладознавства Бабелюк Оксани Андріївни. У конференції взяли участь
учені, аспіранти, студенти  Полонійної академії (м. Ченстохова, Польща),  Запорізького національного університету (м. Запоріжжя, Україна), а також Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів, Україна). Модерували спілкування Бабелюк О. А. – д. філол. н., професор, професор кафедри іноземних мов та перекладознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Козлова Т. О. – д. філол. н., доцент, професор кафедри англійської філології Запорізького національного університету. З вітальним словом виступили КРИНСЬКИЙ Анджей – ректор Полонійної академії, КАРАБИН Василь Васильович – начальник навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та МОРОШКІНА Галина Федорівна – декан факультету іноземної філології Запорізького національного університету. Спікерами веб-конференції від нашого університету були: Діана Лах, Тетяна Голоборода та Марта Левицька. Загалом учасників конференції налічувалось близько півсотні, їх об’єднали актуальні питання мови , культури та комунікації. Учасники конференції також отримали можливість поставити питання та провести обговорення матеріалів конференції на форумі. За результатами І Міжнародної науково-практичної веб-конференції молодих учених та студентів «МОВА, КУЛЬТУРА, КОМУНІКАЦІЯ У ВСЕОСЯЖНОМУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ ПРОСТОРІ» планується видати збірник тез та сертифікати учасників заходу.

Дата:

Середа, 20 Березень, 2019 - 21:45