Українська Англійська

ЛДУБЖД

В Університеті відбулися змагання серед навчальних взводів 3-го курсу «Краща ланка ГДЗС»

Версия для печати
В Університеті відбулися змагання серед навчальних взводів 3-го курсу «Краща ланка ГДЗС»
В Університеті відбулися змагання серед навчальних взводів 3-го курсу «Краща ланка ГДЗС»
Традиційно 09 жовтня 2018 року на навчально спортивному комплексі  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулися змагання серед навчальних взводів 3-го курсу «Краща ланка ГДЗС» під керівництвом заступника начальника кафедри  пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт полковника служби ц.з. Василя Івановича Луща та науково-педагогічного колективу кафедри.
Змагання відбувались у два етапи: перший етап – це теоретична частина, де команди протягом трьох хвилин давали відповіді на 10 теоретичних питань та розв’язували задачі з визначення безпечних параметрів робиоти в непридатному для дихання середовищі, другий етап став найцікавішим не лише для учасників змагань, а й для численних глядачів, –  практичні вправи. Відтак, на п’яти робочих місцях змагались на швидкість у таких вправах: виконання оперативної перевірки, підйом по висувній драбині, в’язання рятувальної мотузки за конструкцію, в’язання подвійно-рятувальної петлі на потерпілому, переміщення колеса за допомогою кувалди. Всі вправи виконувались в захисних дихальних апаратах на стиснутому повітрі.
Заключним етапом стало оперативне розгортання ланки з пошуком та рятуванням потерпілого. Дана вправа є підсумком набутих знань за чотири  роки навчання, адже вона показує знання відділення пожежно-технічного обладнання, виконання оперативної перевірки, порядку пошуку та рятування потерпілого, тощо.

За результатами змагань призові місця розподілились так:
I - ПБ-34
II - ПБ-31
III - ПБ-33

 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету