В Університеті відбулося засідання Вченої ради

19 лютого відбулося засідання Вченої ради Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Із вступним словом виступив ректор, доктор педагогічних наук, професор Михайло Козяр.

На черговому засіданні Вченої ради Львівського державного університету безпеки життєдіяльності були заслухані питання про: морально-виховні аспекти і проблеми з виховним забезпеченням службово-професійних завдань; фінансово-господарську діяльність в Університеті у 2015 році; затвердження кандидатур курсантів, які отримали за результатами сесії відмінні оцінки та добрі оцінки, для виплати підвищених посадових  окладів та інші важливі питання стосовно  розвитку університету у сфері науково-інноваційної діяльності.

З метою підвищення бойового духу курсантів на засіданні запровадили практику проведення спільних зустрічей курсантських підрозділів з ветеранами служби цивільного захисту та Університету, практичними працівниками, які проявили мужність та героїзм пригасінні пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
 Вчена рада Університету прийняла відповідну ухвалу, в якій поставлено завдання  виявлення керівництвом підрозділів осіб, що потребують психологічної підтримки, залучати працівників сектора психологічного забезпечення до роботи з ними. Також ухвалили забезпечення проведення опитувань та психодіагностичних бесід з метою вивчення морально-психологічного клімату серед постійного та перемінного складу Університету.

Обговорюючи фінансово-господарську діяльнісь  університету  Рада ухвалила завершення будівельних робіт в  їдальні та продовження облагородження території Університету.

Роботу Вченої ради ректор університету Михайло Козяр завершив привітанням працівників університету з отриманням вченого звання кандидата технічних наук, професора, доцента та нагороджених премією обласної державної адміністрації та обласної ради.
Зокрема Атестат професора отримали:
Перший проректор, кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Коваль Мирослав Стефанович.
Завідувач кафедри практичної психології та педагогіки доктор психологічних наук, професор Кривопишина Олена Анатоліївна
Атестат доцента отримали:
Доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці к.т.н. Горностай Орислава Богданівна.
Доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці к.т.н Станіславчук Оксана Володимирівна.
Доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності к.т.н. Пелешко Марта Зенонівна.
Доцент кафедри прикладної математики і механіки к.пед.н. Кусій Мирослава Ігорівна.
Доцент кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи к.пол.н. Грицанюк Віта Василівна.
Дипломи кандидатів наук отримали:
Старший викладач кафедри управління інформаційною безпекою к.т.н Мандрона Марія Миколаївна.
Викладач кафедри експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки к.т.н Гаврилюк Андрій Федорович
            Нагороджені премією Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради працівників наукових установ НАН України та ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області:
Проректор з науково-дослідної роботи, доктор технічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Рак Тарас Євгенович.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68