В Університеті відбувся cемінар на тему: «Соціальна робота з людьми з особливими потребами»

07.03.2019р. студенти кафедри гуманітарних дисциплін та соціального захисту взяли участь у семінарі на тему : «Соціальна робота з людьми з особливими потребами» за участі Громадської організації «Лярш Ковчег». Мета семінару – сприяти у наданні студентській молоді елементів для розвитку професійних навичок, умінь та досвіду спілкування з людьми з особливими потребами. Краса існує в кожній особі. Життя кожної особи має неповторну цінність і благодать не лише для себе, а для всіх людей, загалом суспільства. (Організатор – викладач Міщенко О.М.).