В Університеті відбувся черговий випуск фахівців

7 червня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців, які навчалися за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Зокрема, 146 випускників отримали дипломи освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра та спеціаліста за напрямами та спеціальностями: «Пожежна безпека», «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Транспортні технології», «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації», «Управління інформаційною безпекою», «Цивільний захист», «Охорона праці», «Практична психологія». 12 випускників завершили навчання з відзнакою.

У заходах з нагоди випуску взяли участь керівництво Університету та інститутів, науково-педагогічні працівники, курсанти, студенти, батьки та друзі випускників. З вітальним словом до них звернувся ректор ЛДУ БЖД доктор педагогічних наук, професор, генерал-лейтенант служби цивільного захисту Михайло Козяр: «Дорогі випускники, сьогодні від імені Української держави ви отримали диплом міжнародного рівня, який інтегрований у європейський і світовий освітній простір. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, продовжувати вчитися протягом усього життя та вдосконалюватися у професійній діяльності».

Від імені випускників Софія Пиріжок висловила слова подяки керівництву та науково-педагогічному складу Університету за отримані знання, розвинуті прагнення і мотивацію постійно працювати над собою. Вона закликала колег-випускників своїми здобутками гідно примножувати славні традиції Альма-матер.

Багато нинішніх випускників за роки навчання брали участь в олімпіадах, конкурсах, науково-практичних конференціях, долучалися до розвитку курсантського та студентського самоврядування. Кращі серед них були нагороджені цінними подарунками та відзначені грамотами за відмінні успіхи в навчанні та активну участь у науково-дослідній роботі й громадському житті Університету.

Після проведення усіх ритуалів та академічних церемоній настоятель Церкви Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей о. Роман Великий поблагословив випускників та окропив їх свяченою водою. Завершились урочистості виконанням студентського гімну «Гаудеамус».

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: