В Університеті відбувся семінар для освітян присвячений питанням безпеки життєдіяльності
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
24 вересня 2014 року, на базі інституту післядипломної освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проведено семінар для освітян Галицького району Львова на тему: «Засвоєння знань з правил безпеки і правильної поведінки у надзвичайних ситуаціях». В його роботі взяли участь керівники шкіл та вчителі.
Учасників семінару ознайомили із навчальною та науковою базою університету, продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та спорядження, провели навчально-соціальні лекції з питань безпеки людини.
«Культуру безпечної поведінки потрібно виховувати з дитячого віку. Саме тому фахівці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності постійно опікуються безпекою у закладах освіти. Для школярів проводять цікаві та пізнавальні заняття, демонструють навчальні фільми та сюжети про роботу рятувальників, ознайомлюють із пожежно-рятувальною технікою, навчають правильно діяти в екстремальних ситуаціях і виховують правову культуру з питань безпеки життєдіяльності. Відповідну роботу проводять і з керівниками навчальних закладів та вчителями. Основний акцент роблять на те, що безпека людини залежить насамперед від її особистих дій, фізичних, психологічних можливостей, а головне – досвіду й умінь. У комплексі така робота озброїть елементарними знаннями з питань безпеки життєдіяльності, зведе до мінімуму загибель і травмування під час реальної надзвичайної ситуації. Практична ж частина допоможе психологічно адаптуватися до дій в екстремальних умовах», – зазначив начальник інституту післядипломної освіти В’ячеслав Кошеленко.
Учасників семінару ознайомили із навчальною та науковою базою університету, продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та спорядження, провели навчально-соціальні лекції з питань безпеки людини.
«Культуру безпечної поведінки потрібно виховувати з дитячого віку. Саме тому фахівці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності постійно опікуються безпекою у закладах освіти. Для школярів проводять цікаві та пізнавальні заняття, демонструють навчальні фільми та сюжети про роботу рятувальників, ознайомлюють із пожежно-рятувальною технікою, навчають правильно діяти в екстремальних ситуаціях і виховують правову культуру з питань безпеки життєдіяльності. Відповідну роботу проводять і з керівниками навчальних закладів та вчителями. Основний акцент роблять на те, що безпека людини залежить насамперед від її особистих дій, фізичних, психологічних можливостей, а головне – досвіду й умінь. У комплексі така робота озброїть елементарними знаннями з питань безпеки життєдіяльності, зведе до мінімуму загибель і травмування під час реальної надзвичайної ситуації. Практична ж частина допоможе психологічно адаптуватися до дій в екстремальних умовах», – зазначив начальник інституту післядипломної освіти В’ячеслав Кошеленко.