В Університеті відбувся успішний захист дисертаційної роботи Мар’яни Купчак

В Університеті відбувся успішний захист дисертаційної роботи Мар’яни  Купчак
В Університеті відбувся успішний захист дисертаційної роботи Мар’яни Купчак
6 червня відбувся успішний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти» Мар’яни Ярославівни Купчак. Тема роботи “Підготовка майбутніх експертів з екології у вищих навчальних закладах засобами інформаційно-комунікаційних технологій ”, науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Михайло Миколайович Козяр.
Адміністрація Університету всіляко сприяє розвитку молодих науковців вважаючи, що саме науковці є тим підмурівком, завдяки якому живе й розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь.