В Університеті відбувся випуск фахівців заочного та дистанційного навчання

14 лютого 2014 року відбувся випуск магістрів та спеціалістів відділу заочного та дистанційного навчання Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Дипломи зі спеціальностей «Пожежна безпека», «Екологія та охорона навколишнього середовища» і «Практична психологія» отримали 89 випускників, із них 11 – з відзнакою.

Привітали їх з цією урочистою подією керівництво Університету, науково-педагогічні працівники та гості. Ректор, доктор педагогічних наук, професор Михайло Козяр у своєму вітальному слові до випускників зазначив: «Сьогодні ви завершили навчання в Університеті, який є багатопрофільним навчальним закладом та визнаний лідером національної освіти в галузі безпеки людини. Я бажаю вам на високому рівні використати отримані знання у практичній діяльності відповідно до завдань, які стоять перед службою цивільного захисту України».

За сумлінне навчання та активну участь у громадському житті Університету ректор вручив грамоти випускникам: Антону Кравченку, Олексію Лісовському, Лесі Олексюк, Лілії Пилип’юк, Вікторії Журавській та Анастасії Прокопчук. Грамотою Університету був також нагороджений майор служби цивільного захисту Сергій Іванків, який отримав диплом із відзнакою та здобув кваліфікацію інженера пожежної безпеки. Варто зазначити, що в 2005 році він брав участь у бойових діях в Республіці Ірак, а нині працює старшим інженером служби цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації 2-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України в Київській області.

Від імені випускників слова подяки керівництву та науково-педагогічному складу Університету висловив молодший науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту старший лейтенант служби цивільного захисту Денис Мартюк. Він побажав своїм колегам не зупинятися на досягнутому, продовжувати вчитися протягом усього життя, постійно вдосконалюватися у професійній діяльності, а своїми здобутками гідно примножувати славні традиції Альма-матер.

Після завершення урочистостей, за традицією випускники поклали квіти до пам’ятника Героям-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, який зведений на території Університету до 25-х роковин Чорнобильської катастрофи.