В Університеті вийшли нові навчальні посібники

Працівники  університету видали нові навчальні посібники, а саме:

Демянчук Ю.І. Німецько-український пожежно-технічний словник – Львів: ЛДУБЖД, 2015. – 320 с.

В «Українсько-німецькому пожежно-технічному словнику представлена науково-технічна термінологія з такої тематики: горіння і вибух, окислення і термічний розклад, вогнегасні суміші, пожежне водопостачання, пожежна техніка, обладнання та інструменти, пожежний одяг і спорядження, пожежна тактика і гасіння пожеж, пожежна небезпека речовин і матеріалів.
Словник призначений для курсантів, студентів, ад'юнктів навчальних закладів пожежно-технічного спрямування та працівників Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій.

Ковалишин В.В., Лущ В.І., Пархоменко Р.В. Основи підготовки газодимозахисника: Навчальний посібник. Львів: ЛДУБЖД, 2015. – 380 с.

Навчальний посібник для курсантів і слухачів вищих навчальних закладів пожежно-технічного спрямування. Може бути корисним для практичних працівників підрозділів ДСНС України та організацій і підприємств, які застосовують індивідуальні засоби захисту органів дихання.

Балицька В.О., Ярицька Л.І. Фізика. Молекулярна фізика. Тестові завдання для курсантів та студентів: Навчальний посібник. Львів: ЛДУБЖД, 2015. – 274 с.

У посібнику викладено тестові завдання з розділу «Молекулярна фізика і термодинаміка». Матеріал курсу розподілено в питаннях і задачах рівномірно, даючи можливість приділяти увагу окремим питанням та легко розділити їх по видах контролю в учбовому процесі у відповідності з вибраними критеріями.
Всі завдання розподілені на три рівні в міру підвищення ступеня складності. В кінці кожного розділу подані відповіді до завдань всіх рівнів даного розділу. До всіх завдань третього рівня наведено докладні розв’язки і пояснення. Зміст посібника дозволяє викладачам без методичних труднощів проводити поточний та модульний контроль знань, а курсантам та студентам здійснювати самоконтроль знань.
Посібник призначений для курсантів і студентів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності; він може бути корисним для курсантів і студентів інших вищих інженерно-технічних навчальних закладів.

Карабин О.О., Стасюк М.Ф., Кусій М.І. Статистичний аналіз: Навчальний посібник. Львів: ЛДУБЖД, 2015. – 132 с.