Відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці»

25 квітня 2013 року Львівський державний університет безпеки життєдіяльності приймав гостей та учасників І Міжнародної науково-практичної конференції студентів, курсантів, аспірантів та ад‘юнктів «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці». Конференція щорічно проводиться кафедрою промислової безпеки та охорони праці в рамках Всесвітнього Дня охорони праці» як міжвузівська, а цього року вона відбулася як І Міжнародна.
Особливістю таких конференцій з охорони праці є тісна співпраця з органами управління та контролю за станом охорони праці у Львівській області, які є її постійними учасниками:
Синиця Р. М. – начальник відділу організації державного нагляду та управління охороною праці територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області; Кімак Я.Я. – заступник директора ДП ЗЕТЦ Держгірпромнагляду України; Кравченко С.В. - начальник відділу охорони праці Департаменту соціального захисту населення ЛОДА; Луцишин Й.В. – технічний інспектор праці Об’єднання профспілок Львівщини; Біловус М.Г. – заступник начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків України у Львівській області; Савченко О.А. - віце-президент    Донбаського регіонального відділення Міжнародної Академії Наук екології і безпеки життєдіяльності.
   Питання охорони праці розглянуто на пленарному засіданні та у трьох секціях за різними напрямами:
1. Управління охороною праці та промисловою безпекою.
2. Дієвість системи охорони праці на підприємствах України.
3. Проблеми і перспективи державного нагляду та організація ринкового нагляду.
4. Технології контролю і захисту від шкідливих і небезпечних виробничих чинників.
5. Новітні інформаційні технології як інструмент підвищення рівня промислової безпеки.
6. Профілактика виробничого травматизму.
7. Культура та психологія праці.
   Своє бачення різних аспектів безпеки праці представлено у тезах доповідей представників семи країн, а також 10-ти вищих навчальних закладів України.
Учасники та гості конференції висловили побажання, щоб продовжити традицію проведення таких конференцій в ЛДУ БЖД з подальшим розширенням географії її учасників та плідною співпрацею в галузі охорони праці.
Напередодні річниці аварії на ЧАЕС учасники конференції вшанували пам‘ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам‘ятника героям – чорнобильцям.