Відбулася установча нарада присвячена початку нового навчального року
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
29 серпня, у Львівському державному університеті безпеки житєдіяльності відбулася установча нарада присвячена початку нового навчального року.
Ректор університету Михайло Козяр акцентував увагу на якості надання освітніх послуг та підготовки фахівців: «Сьогодні нам доводиться функціонувати у складних соціально-економічних умовах, ведеться боротьба за незалежність та територіальну цілісність держави. Але ці обставини не повинні впливати на якість підготовки фахівців, які займатимуться питаннями безпеки людини. Ми зробили певні корективи, які дозволять нам, враховуючі вищезгадані обставини, ефективно працювати».
Цьогоріч 12 юнаків, які навчалися у Ліцеї цивільного захисту, продовжать навчання в університеті. «З метою забезпечення принципів ступеневої, безперервної освіти ми створили своєрідний науковий, навчально-виховний комплекс до складу якого входять університет, училище та ліцей. Це дозволяє ефективніше здійснювати підготовку фахівців в галузі безпеки людини готових до викликів сьогодення.», - сказав під час виступу М.Козяр.
Цьогоріч на навчання до університету вступили представники з 16 областей України. Серед молоді 18 продовжують родинні династії пожежних-рятувальників, 2 майстри спорту, 18 золотих медалістів, а 16 отримали максимальні бали зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти.
Перший проректор Мирослав Коваль доповів про готовність до нового навчального року. Зокрема, в університеті збільшена кількість навчальних класів та лекційних залів, відкоректовані навчальні програми та збільшено час на практичну підготовку курсантів і студентів.
Проректор зі стратегічного планування та контролю Іван Мовчан довів до присутніх вимоги документів, які регламентують внутрішню діяльність навчального закладу.
Ректор університету Михайло Козяр акцентував увагу на якості надання освітніх послуг та підготовки фахівців: «Сьогодні нам доводиться функціонувати у складних соціально-економічних умовах, ведеться боротьба за незалежність та територіальну цілісність держави. Але ці обставини не повинні впливати на якість підготовки фахівців, які займатимуться питаннями безпеки людини. Ми зробили певні корективи, які дозволять нам, враховуючі вищезгадані обставини, ефективно працювати».
Цьогоріч 12 юнаків, які навчалися у Ліцеї цивільного захисту, продовжать навчання в університеті. «З метою забезпечення принципів ступеневої, безперервної освіти ми створили своєрідний науковий, навчально-виховний комплекс до складу якого входять університет, училище та ліцей. Це дозволяє ефективніше здійснювати підготовку фахівців в галузі безпеки людини готових до викликів сьогодення.», - сказав під час виступу М.Козяр.
Цьогоріч на навчання до університету вступили представники з 16 областей України. Серед молоді 18 продовжують родинні династії пожежних-рятувальників, 2 майстри спорту, 18 золотих медалістів, а 16 отримали максимальні бали зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти.
Перший проректор Мирослав Коваль доповів про готовність до нового навчального року. Зокрема, в університеті збільшена кількість навчальних класів та лекційних залів, відкоректовані навчальні програми та збільшено час на практичну підготовку курсантів і студентів.
Проректор зі стратегічного планування та контролю Іван Мовчан довів до присутніх вимоги документів, які регламентують внутрішню діяльність навчального закладу.