Відбулося засідання наукового семінару
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
27 березня відбулося чергове засідання Міжкафедрального науково-методичного семінару Інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, яке зібрало більше двадцяти учасників.
Перед присутніми виступила доцент кафедри українознавства, кандидат філологічних наук О.М. Шелюх, яка розповіла про внесок у вітчизняну Шевченкіану видатного науковця, мовознавця, філолога й культурного діяча В.І.Сімовича. Доцент кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи, кандидат історичних наук А.Ф. Лозинський присвятив свій виступ проблемі сепаратизму в сучасній Європі. Обидві доповіді викликали жваве обговорення.
Перед присутніми виступила доцент кафедри українознавства, кандидат філологічних наук О.М. Шелюх, яка розповіла про внесок у вітчизняну Шевченкіану видатного науковця, мовознавця, філолога й культурного діяча В.І.Сімовича. Доцент кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи, кандидат історичних наук А.Ф. Лозинський присвятив свій виступ проблемі сепаратизму в сучасній Європі. Обидві доповіді викликали жваве обговорення.