Відбувся конкурс-огляд художньої самодіяльності Львіського університету безпеки життєдіяльності (ВІДЕО)

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся конкурс-огляд колективів художньої самодіяльності. Для колективу навчального закладу – це справжнє свято музики, пісні й танцю. Феєричне, цікаве мистецьке дійство, під час якого, курсанти та студенти розкривають свій творчий потенціал. Цьогоріч вперше в історії Університету конкурс відбувся в Центрі культури та мистецтв Львівського державного університету безпеки життєдіяльності між навчально-науковими інститутами: пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту та інститутом психології та соціального захисту. Глядачі вітали учасників конкурсу бурхливими оплесками і з приємністю спостерігали за цікавою та змістовною програмою виступу. Творчі колективи інститутів представили різножанрові номери у наступних номінаціях: вокально-інструментальний ансамбль, хореографічні композиції, поезія, КВК та інші. Глядацький зал був вщент переповнений працівниками університету, курсантами та студентами, і звичайно ж, батьками курсантів і студентів, які брали участь у святковому дійстві.
Після виступу останнього колективу компетентне журі, в складі якого були: перший проректор університету Мирослав Коваль; проректор по роботі з персоналом Юрій Павлюк; ветеран навчального закладу, людина, котра заснувала вокально-інструментальний ансамбль «Полум’яні серця» Сергій Ткаченко; завідувач кафедри українознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Марта Лабач; доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка, заслужений діяч естрадного мистецтва України Олександр Плахотнюк; кандидат педагогічних наук, директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини  Олег Кузик визначили кращий творчий колектив. Перед оголошенням результатів до всіх учасників і глядачів огляд-конкурсу художньої самодіяльності звернувся голова журі, перший проректор університету Мирослав Коваль: «У нашому навчальному закладі навчається дуже багато талановитої молоді. Радує те, що ви у вільний від навчання час цікавитесь культурою та мистецтвом. Такі заходи сприяють культурному вихованню нашої молоді на кращих українських традиціях». Результат конкурсу для багатьох був інтригуючим. Але всі сумніви розвіяли учасники творчого колективу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки, який успішно переміг у більшості номінацій та заслужено здобув перемогу. Команді-переможцю, ректор Університету Михайло Козяр вручив перехідний кубок, який залишиться в інституті назавжди, адже для них ця перемога стала третьою поспіль в конкурс-огляді художньої самодіяльності. Відповідно друге місце посів колектив Інституту цивільного захисту, а третє Інститут психології та соціального захисту.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68