Відбувся відкритий конкурс проектів в рамках відзначення “Міжнародного дня Проектного менеджера”.

31 жовтня, у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності відбувся ІІІ щорічний відкритий конкурс проектів в рамках відзначення “Міжнародного дня Проектного менеджера”. Участь у конкурсі взяло 15 представників із Львівського університету ДСНС України, Національної академії державного управління при Президентові України, Сумського державного університету та Національного університету "Львівська політехніка".
До слова, Львівський державний університет здійснює підготовку фахівців та науковців з «Управління проектами та програмами». Це галузь науки, яка досліджує явища і сутність, зв’язки та закономірності у процесах управління проектами та програмами упродовж життєвих циклів, як керованих соціальних або організаційно-технічних систем з ознаками унікальності, обмеженості у часі, якості й ресурсах, орієнтованої на досягнення визначених корисних результатів та їх цінності завдяки створенню продуктів. Спеціальність не включає наукові результати і дослідження зв’язків та закономірностей, що пов’язані з технологічними процесами створення продукту проекту або програми в будь-якій сфері та управління цими процесами.
Місця розподілилися наступним чином: I місце - Янівська Галина, Національний університет "Львівська політехніка"  - 71 бал, (Тема проекту: "Проект розвитку сфери ІТ-послуг шляхом створення коворкінг-центру, CWC"); II місце - Максимів Олексій, ЛДУБЖД- 63 бали,
(Тема проекту: "Створення інформаційно-аналітичної системи моніторингу та прогнозування надзвичайних ситуацій"); II місце - Овсієнко Катерина,Сумський державний університет,- 61 бал (Тема проекту: "Відкриття студії інтер’єр-дизайну «7D»"); III місце - Процикевич Андрій, ЛДУБЖД - 54 бали, (Тема проекту: "Створення відділу імітаційного моделювання"); III місце - Максютинський Олег, ЛДУБЖД - 52 бали (Тема проекту: "Проект удосконалення системи оповіщення м. Рівне за рахунок допоміжного модулю мобільного зв'язку "Emergency mobile warning system""); III місце - Рєпіна Аліна, Національна академія державного управління при Президентові України м. Київ - 45 балів (Тема проекту: "Впровадження ефективних механізмів самоосвіти молоді, підвищення їх конкурентоспроможності шляхом розвитку транскордонного співробітництва та міжрегіональної співпраці"); Номінація "Глядацький вибір" - Максютинський Олег, ЛДУБЖД (Тема проекту: "Проект удосконалення системи оповіщення м. Рівне за рахунок допоміжного модулю мобільного зв'язку "Emergency mobile warning system"").

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: