Викладачі та студенти кафедри іноземних мов та перекладознавства перебувають на Міжнародному конгресі в Республіці Польща

Викладачі кафедри іноземних мов та перекладознавства на чолі з доктором філологічних наук, професором Оксаною Бабелюк, разом із студентами, які навчаються за спеціальністю «Філологія» за освітньою програмою Переклад з англійської мови перебувають на 2-му Міжнародному конгресі "Smart society" у м. Ченстохова. Вчора делегація нашого Університету, яка налічує понад 20 учасників, взяла участь у секційних засіданнях на тему: «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів».

Безцінний досвід, який учасники отримують в результаті такого масштабного заходу, слугуватиме хорошим поштовхом для нових звершень на науковій ниві нашого Університету.

Дата:

Понеділок, 15 Квітень, 2019 - 09:00