Випускник нашого навчального закладу Бочковський Сергій Станіславович призначений на посаду Голови ДСНС України

26 квітня в апараті Державної служби України з надзвичайних ситуацій заступник Міністра внутрішніх справ України – керівник апарату Сергій Чеботар представив особовому складу новопризначеного Голову Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського, який у 1986 році закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС СРСР.

«Мені доручили представити вам нового керівника служби – Сергія Станіславовича Бочковського. Існує необхідність провести перевірку діяльності ДСНС України, зробити висновки та рухатись у напрямку розвитку пожежно-рятувальної справи. Сподіваюсь на співпрацю і вашу допомогу новопризначеному керівнику», – наголосив Сергій Чеботар.

У свою чергу Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій запевнив всіх присутніх у тому, що відомство готове до виконання покладених на нього обов'язків.

«Ми працюємо в дуже не простий час, але за різних умов пожежно-рятувальні підрозділи виконують завдання за призначенням. Державна служба України з надзвичайних ситуацій спроможна виконувати всі завдання, які можуть виникнути на території країни. Насамперед, це виконання превентивних заходів, щодо упередження виникнення надзвичайних ситуацій, ліквідації їх наслідків та надання допомоги населенню. Хочу побажати колективу здоров’я, творчої наснаги та взаємодопомоги у вирішенні питань покладених на Державну службу України з надзвичайних ситуацій», - сказав Сергій Бочковський.

Нагадаємо, Сергій Бочковський був призначений на посаду Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій розпорядженням КМУ від 23 квітня 2014 р. № 412-р.

Також, відповідно до постанови КМУ від 25 квітня 2014 р. № 120, діяльність Державної служби з надзвичайних ситуацій спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ.

Біографічна довідка

Бочковський Сергій Станіславович народився 20 листопада 1966 року в м. Гайсин Вінницької області.

Освіта: закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС СРСР (1986), Київський інженерно-будівельний інститут (1993).

Трудова діяльність: після закінчення Львівського пожежно-технічного училища МВС СРСР, працював інспектором 4-ї самостійної воєнізованої пожежної частини Ленінського району м. Києва, пройшов шлях від інспектора до начальника 4-ї самостійної державної пожежної частини Старокиївського району м.Києва.

З лютого 2003 працював на керівних посадах Головного управління МНС України в м.Києві.

З квітня 2007 – заступник начальника Державного департаменту пожежної безпеки МНС України.

З квітня 2009 – старший науковий співробітник науково-дослідного центру Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки МНС України.

З квітня 2010 – перший заступник начальника Головного управління (керівник територіального органу держпожнагляду, цивільного захисту та техногенної безпеки) Головного управління МНС України в Одеській області.

Нагороджений відзнакою Президента України «За бездоганну службу» ІІІ-го ступеня у 1999 році.

Полковник служби цивільного захисту присвоєно наказом МНС України (по особовому складу) від 08.01.2008 № 2.