Вітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з нагоди Дня Конституції України

Вітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з нагоди Дня Конституції України
Шановні колеги!
Вітаю вас із Днем Конституції України.
Двадцять два роки тому Верховна Рада України прийняла Основний закон нашої Держави.
Ухвалена 28 червня 1996 року Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяла підвищенню міжнародного авторитету України в світі.
Вперше Основний Закон визначив найвищою цінністю людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку.
У цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, родинного тепла, благополуччя, мирного неба та нових досягнень у шляхетній справі – захисту життя людей та національних надбань нашої Держави.

Голова                                                                                                                                                                             М. Чечоткін