Як вилучити ртуть до останнього мікрограма і зробити це професійно?

Як вилучити ртуть до останнього мікрограма і зробити це професійно?
Днями викладачі відділення пожежної тактики та організації служби провели саме таке заняття. Саме цьому, з поміж іншого, навчають майбутніх рятувальників у Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД (м. Вінниця).
Під час засвоєння предмету «Пожежна тактика і тактика дій підрозділів під час ліквідування надзвичайних ситуацій та їх наслідків» курсанти мають можливість практично, в умовах наближених до «бойових», відпрацювати свої дії під час проведення демеркуризації.
Вінницькі курсанти-рятувальники закріпили обидва методи вилучення ртуті:
⚡️механічний;
⚡️хімічний.
Варто наголосити, що саме цим юнакам та дівчатам доведеться в майбутньому виїжджати на виклики і до «розбитих термометрів», і до витоків підступного металу у ширших масштабах. Тож задля безпечного майбутнього кожного українця продовжуємо #навчати_краще_і_кращих!
Тримаємо стрій і #разом_до_перемоги !