Збірна команда ЛДУ БЖД виборола ІІ-е місце у зональній частині Чемпіонату ДСНС України з футзалу

Збірна команда ЛДУ БЖД  виборола ІІ-е місце у зональній частині Чемпіонату ДСНС України з футзалу
14 березня збірна команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності виборола ІІ-е місце у зональній частині Чемпіонату ДСНС України з футзалу, що проходив у Рівному. Нагадаємо, що у зональній частині Чемпіонату приймало участь 4 команди: з Рівного, Хмельницького, Луцька та ЛДУ БЖД. Тепер наша команда буде приймати участь у ФІНАЛІ Чемпіонату ДСНС України, який пройде з 9 по 13 квітня у місті Житомир.