Українська Англійська

Представник ЛДУБЖД долучився до міжнародних безпекових заходів у Німеччині

Версия для печати
Представник ЛДУБЖД долучився до міжнародних безпекових заходів у Німеччині
Представник ЛДУБЖД долучився до міжнародних безпекових заходів у Німеччині
Представник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Андрій Домінік взяв участь у низці міжнародних заходів у Федеративній Республіці Німеччина, присвячених розвитку системи цивільного захисту, обміну досвідом проведення рятувальних операцій та впровадженню сучасних технологій у сфері безпеки.

У межах робочого візиту відбулися зустрічі з представниками Федерального агентства технічної допомоги Німеччини (THW), під час яких обговорювалися питання подальшої підтримки підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, розвитку міжнародного партнерства та обміну практичним досвідом у сфері реагування на надзвичайні ситуації.

Також представник університету відвідав міжнародні навчання «ResConEx’26», що проходили у місті Кельн. Масштабний захід об’єднав понад 800 рятувальників з різних країн світу, які відпрацьовували сучасні підходи до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, координації міжнародних рятувальних команд та реагування на складні кризові сценарії.

Окремою частиною візиту стало відвідування найбільшої у світі спеціалізованої виставки «Interschutz 2026» у Ганновері, яка проводиться лише раз на п’ять років та є головним світовим майданчиком для демонстрації інновацій у сфері пожежної, техногенної та цивільної безпеки.

Під час виставки були представлені найсучасніші розробки провідних світових виробників, серед яких роботизовані комплекси для проведення аварійно-рятувальних робіт, безпілотні системи моніторингу, інноваційна пожежно-рятувальна техніка та новітні технології захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій.

Участь представника ЛДУБЖД у міжнародних заходах такого рівня сприяє впровадженню передового світового досвіду у підготовку майбутніх рятувальників, зміцненню міжнародної співпраці та підвищенню спроможностей української системи цивільного захисту в умовах сучасних викликів і загроз.

Дата: 

П'ятниця, 12 Червень, 2026 - 16:00

Контактна інформація:

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення: 
(032) 233-00-88
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ персоналу:
(032) 233-15-02
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ матеріально-технічного забезпечення: 
(032) 233-21-52
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Центр науково-дослідної роботи: 
(032) 233-24-79
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Черговий по університету:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19
 
Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02