У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулися урочистості з нагоди Дня знань (Відео)

1 вересня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року та Дня знань. В урочистостях взяли участь ректор університету Михайло Козяр, науково-педагогічний персонал, батьки курсантів та студентів.
Молоді люди здобуватимуть знання за різними напрямами та спеціальностями, які мають безпосереднє відношення до безпеки людини: «Філологія»(англо-український переклад); «Практична психологія»; «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»; «Транспортні технології»; «Соціальна робота»; «Управління інформаційною безпекою»; «Цивільний захист»; «Пожежна безпека»; «Охорона праці», «Організація перевезень і управління на транспорті»; «Організація і регулювання дорожнього руху»; «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації»; «Цивільний захист».
Цьогоріч на навчання до університету вступили представники з 21 області України. Серед молоді 18 продовжують родинні династії пожежних-рятувальників, 2 майстри спорту, 18 золотих медалістів, а 16 отримали максимальні бали зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти.
Під час урочистостей зачитали вітання від Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського.
Михайло Козяр привітав колектив університету, курсантів та студентів із початком навчального року, подякував першокурсникам за те,  що вони обрали наш навчальний заклад, небезпечну, але потрібну суспільству професію рятувальника: «Державна служба України з надзвичайних ситуацій працює сьогодні в надскладних умовах, проводить значну роботу щодо організації та доставки гуманітарних вантажів в зону АТО, а також по розмінуванню звільнених від терористів територій та відновлення інфраструктури населених пунктів. Сьогодення диктує нам нові підходи до роботи у сфері цивільного захисту, підготовки фахівців та наукових кадрів. Сьогодні ми створюємо динамічну модель навчального закладу де реалізована низка ідей: ідея ступеневої освіти у тісному поєднанні з практичною діяльністю; ідея особистісно-орінтованого підходу до кожного курсанта і студента у залежності від його пізнавальних можливостей, задатків, здібностей; ідея перетворення вищого навчального закладу в центр глибинного розвитку науки, в тому числі й фундаментальної, та одночасне впровадження наукових досягнень і в навчальний процес, і у виробництво та технології діяльності. Одночасно ми повинні бути готові до виконання завдань покладених на ДСНС України в сьогоднішніх складних для нашої держави умовах».
Усі присутні на святі люди вшанували хвилиною мовчання всіх тих героїв, які віддали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України. «Сьогодні попит на людську гідність уже не зупинити. Весь світ побачив на ділі прагнення нашого народу до європейських цінностей», - зазначив ректор, після чого вручив символічний «Студентський квиток» та ключ до «Країни знань».
Настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Роман освятив курсантів та студентів.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: