Курсант Університету у складі збірної України з пожежно-прикладного спорту вирушив на міжнародні змагання до Алмати

Курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Роман Тхорук у складі збірної України з пожежно-прикладного спорту втрушив на Х Чемпіонат світу, який проходитиме з 4 по 9 вересня в м. Алмати, Республіка Казахстан.

Серед учасників змагань – команди з Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Латвії, Монголії, Казахстану, Кореї, України, Словакії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Росії та Чехії.

Українська збірна  сьогодні вирушає на змагання у складі 20 осіб, серед яких 10 членів команди, а ще тренери, лікарі та офіційні представники. Протягом декількох місяців українські спортсмени наполегливо тренувалися аби на міжнародному рівні показати високу професійну підготовку та навички оперативно працювати під час виникнення надзвичайних ситуацій.

До слова, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності підготовлено багато спортсменів, які сьогодні гідно представляють збірні територіальних підрозділів ДСНС України та є членами Збірної України з пожежно-прикладного спорту. Цей вид спорту є профілюючим у навчальному закладі адже виховує у майбутніх рятувальників риси, які притаманні героїчній професії рятувальника, гартує фізично та морально.

Голова ДСНС України Сергій Бочковський, проводжаючи команду на Чемпіонат, побажав хлопцям витримки, спортивної наснаги та зауважив, що збірна України з пожежно-прикладного спорту завжди демонструвала відмінну підготовку та з гідністю представляла Україну на світових змаганнях.

“Я пишаюся кожним із вас. Ви – найсильніші, найкращі спортсмени, гордість нашої держави. Але, перш за все, ви – патріоти України, які постійно своїми перемогами підтверджують, що українці – сильна, фізично активна нація. Спорт – це сила. І ви є яскравим прикладом цієї сили. Тож, вперед, за перемогою!”, - побажав збірній Сергій Бочковський.

У свою чергу, головний тренер збірної Олександр Тарасов, подякував Голові Служби за такі щирі слова підтримки та зазначив, що команда готова продемонструвати на Чемпіонаті результати виснажливих тренувань.

“Від імені збірної хочу висловити слова вдячності Голові ДСНС України Сергію Бочковському, керівному апарат Служби, територіальним підрозділам за допомогу у підготовці до Чемпіонату та віру в нашу перемогу. Обіцяю, що зробимо все, аби привезти кубок чемпіонів до України”, - сказав Олег Тарасов.

На знак подяки за таку підтримку збірної, головний тренер команди подарував СергіюБочковському ікону “Неопалима Купина”,  яка є оберегом та головним захисником пожежних.

Нагадаємо, X Чемпіонат світу з пожежно- рятувального (прикладного) спорту “Алмати – 2014” проводитиметься з 4 по 9 вересня 2014 року. Змагання проводяться з метою популяризації професії пожежного та рятувальника, пожежно-прикладного спорту серед молоді, вдосконалення професійної майстерності рятувальників. Першим конкурсним завданням змагань буде підйом по штурмовій драбині (6 серпня). Другий день чемпіонату розпочнеться із подолання 100-метрової полоси з перепонами і завершиться пожежною естафетою. На третій день змагань учасники змагатимуться у бойовому розгортанні. Цього ж дня стануть відомі і переможці Чемпіонату.

Рятувальники ДСНС України нині активно не лише ліквідовують надзвичайні ситуації, але й допомагають жителям східних регіонів України повернутися до звичного ритму життя чи адаптуватися на нових місцях проживання. Проте не забувають у Службі порятунку і про спортивні змагання. Адже відмінна фізична підготовка є запорукою продуктивної роботи та відмінних результатів під час порятунку людей.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: