Львівський державний університет безпеки життєдіяльності вперше представлений на Форумі видавців
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
11 вересня, у Львові розпочав роботу 21-ий Форум видавців. Вперше в історії форуму, участь у його роботі бере Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Навчальний заклад Держслужби України з надзвичайних ситуацій представив свої видання, наукові та навчальні напрацювання.
На відкритті форуму проректор університету Тарас Рак розповів про останні наукові досягнення та навчальні видання, які використовують для підготовки фахівців в галузі безпеки людини: «Випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності нашого університету. Науково-педагогічний персонал бере активну участь у розробці та удосконаленні пожежно-рятувального обладнання та техніки, надає консультації під час ліквідації масштабних надзвичайних ситуацій, бере активну участь у розробці та впровадженні загальнонаціональних та європейських механізмів попередження та захисту від різного роду небезпек. Фахівці навчального закладу також роблять значний вклад у створення законодавчої бази у сфері цивільного захисту»
Традиційно книжковий ярмарок супроводжують різноманітні мистецькі акції, які здатні зацікавити усі категорії книголюбів. Того дня було багатолюдно як на презентації книги спогадів про патріарха Йосипа Сліпого, так і на зустрічі за кавою із письменником Сергієм Жаданом.
Протягом чотирьох днів роботи Львівського форуму, з 11 по 14 вересня, відбудеться 960 культурних заходів: круглих столів, дискусій, читань, презентацій, автограф-сесій. Вже традиційно у рамках Форуму пройдуть книжковий ярмарок, урочиста церемонія вручення книжкової премії «Найкраща книга Форуму-2014», фестиваль дитячого читання «Книгоманія», благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання», фестиваль «Молода Республіка Поетів», «Ніч поезії і музики», Львівський бібліотечний форум.
Під час Форуму видавців на території книжкового ярмарку та в книгарнях міста волонтери збиратимуть книжки для бібліотек Донбасу. Акція пройде під гаслом: «Подаруй українську книжку українському Донбасу».
Серед головних подій форуму – Львівський міжнародний літературний фестиваль, одна з найбільших літературних подій Центрально-Східної Європи. На фестиваль запрошено 370 авторів з України та з 25 країн світу – Австрії, Білорусії, Великобританії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Чехії, Фінляндії, Грузії тощо.
На відкритті форуму проректор університету Тарас Рак розповів про останні наукові досягнення та навчальні видання, які використовують для підготовки фахівців в галузі безпеки людини: «Випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності нашого університету. Науково-педагогічний персонал бере активну участь у розробці та удосконаленні пожежно-рятувального обладнання та техніки, надає консультації під час ліквідації масштабних надзвичайних ситуацій, бере активну участь у розробці та впровадженні загальнонаціональних та європейських механізмів попередження та захисту від різного роду небезпек. Фахівці навчального закладу також роблять значний вклад у створення законодавчої бази у сфері цивільного захисту»
Традиційно книжковий ярмарок супроводжують різноманітні мистецькі акції, які здатні зацікавити усі категорії книголюбів. Того дня було багатолюдно як на презентації книги спогадів про патріарха Йосипа Сліпого, так і на зустрічі за кавою із письменником Сергієм Жаданом.
Протягом чотирьох днів роботи Львівського форуму, з 11 по 14 вересня, відбудеться 960 культурних заходів: круглих столів, дискусій, читань, презентацій, автограф-сесій. Вже традиційно у рамках Форуму пройдуть книжковий ярмарок, урочиста церемонія вручення книжкової премії «Найкраща книга Форуму-2014», фестиваль дитячого читання «Книгоманія», благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання», фестиваль «Молода Республіка Поетів», «Ніч поезії і музики», Львівський бібліотечний форум.
Під час Форуму видавців на території книжкового ярмарку та в книгарнях міста волонтери збиратимуть книжки для бібліотек Донбасу. Акція пройде під гаслом: «Подаруй українську книжку українському Донбасу».
Серед головних подій форуму – Львівський міжнародний літературний фестиваль, одна з найбільших літературних подій Центрально-Східної Європи. На фестиваль запрошено 370 авторів з України та з 25 країн світу – Австрії, Білорусії, Великобританії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Чехії, Фінляндії, Грузії тощо.