Фахівці Університету навчали освітян з 11 областей України основам безпеки життєдіяльності
У рамках Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», спрямованої на підтримку руху молодіжних трудових загонів, представники з 11 областей України відвідали Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Гостей ознайомили із навчальною та науковою базою університету, сучасним пожежно-рятувальним обладнанням, а також вчили діяти в екстремальних умовах.
Учасниками заходу є представники структурних підрозділів з питань молоді (обласного та місцевого/районного рівнів), молодіжних центрів праці, керівники студентських трудових загонів, лідери студентського самоврядування та молодіжних громадських об’єднань.
На Львівщину прибули молодіжні делегації з 11 областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської та Києва. До понад 100 учасників акції долучилися представники молодіжних об’єднань з кількох районів Львівщини, зокрема Самбірського, Жовківського, Радехівського.
Зазначимо, що акція проводиться з метою сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, виховання у молодих людей поваги до національних історичних і культурних цінностей, а також реалізації молодіжних ініціатив у трудовій сфері.
Зокрема, практичні заняття та змагання команд за блоками «Надання першої медичної допомоги», «Допомога в надзвичайних ситуаціях», «Громадська інспекція» відбулися на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
Нагадаємо, що науковці та курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності долучились до роботи інформаційно-практичного центру безпеки міста, який розпочав свою роботу 12 вересня. Він розташований у центрі Львова біля Ратуші.
Речник навчального закладу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Антон Крук розповів, що їхні фахівці та курсанти надають консультації людям з питань профілактики та попередження надзвичайних ситуацій, основ безпеки життєдіяльності, надання першої медичної долікарської допомоги, навчатимуть діям під час пожеж, при виявленні вибухонебезпечних предметів та загрозах терористичних актів.
Учасниками заходу є представники структурних підрозділів з питань молоді (обласного та місцевого/районного рівнів), молодіжних центрів праці, керівники студентських трудових загонів, лідери студентського самоврядування та молодіжних громадських об’єднань.
На Львівщину прибули молодіжні делегації з 11 областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської та Києва. До понад 100 учасників акції долучилися представники молодіжних об’єднань з кількох районів Львівщини, зокрема Самбірського, Жовківського, Радехівського.
Зазначимо, що акція проводиться з метою сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, виховання у молодих людей поваги до національних історичних і культурних цінностей, а також реалізації молодіжних ініціатив у трудовій сфері.
Зокрема, практичні заняття та змагання команд за блоками «Надання першої медичної допомоги», «Допомога в надзвичайних ситуаціях», «Громадська інспекція» відбулися на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
Нагадаємо, що науковці та курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності долучились до роботи інформаційно-практичного центру безпеки міста, який розпочав свою роботу 12 вересня. Він розташований у центрі Львова біля Ратуші.
Речник навчального закладу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Антон Крук розповів, що їхні фахівці та курсанти надають консультації людям з питань профілактики та попередження надзвичайних ситуацій, основ безпеки життєдіяльності, надання першої медичної долікарської допомоги, навчатимуть діям під час пожеж, при виявленні вибухонебезпечних предметів та загрозах терористичних актів.