В Університеті відбувся семінар присвячений до Дня української писемності та мови.
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
11 листопада відбулося чергове засідання культурологічного семінару кафедри українознавства «Зародження української писемності». Семінар було присвячено Дню української писемності та мови.
З основними гіпотезами щодо виникнення письма на українських землях та найранішими датованими написами українською мовою слухачів ознайомила О. Деменко (АП-11). Гості семінару також мали змогу дізнатися про українську рукописну спадщину часів Русі та помилуватися найвідомішими тогочасними книгами, що їх було представлено у презентації М. Маковецької (ПС-11).
Окрім того, учасники та гості семінару взяли участь у дискусії на актуальну сьогодні тему: «Як довго я розмовляю українською?», у якій поділилися своїм досвідом свідомого спілкування рідною мовою.
Організувала і провела семінар старший викладач кафедри українознавства Х. Макович.
З основними гіпотезами щодо виникнення письма на українських землях та найранішими датованими написами українською мовою слухачів ознайомила О. Деменко (АП-11). Гості семінару також мали змогу дізнатися про українську рукописну спадщину часів Русі та помилуватися найвідомішими тогочасними книгами, що їх було представлено у презентації М. Маковецької (ПС-11).
Окрім того, учасники та гості семінару взяли участь у дискусії на актуальну сьогодні тему: «Як довго я розмовляю українською?», у якій поділилися своїм досвідом свідомого спілкування рідною мовою.
Організувала і провела семінар старший викладач кафедри українознавства Х. Макович.