"Ревізор" перевірив порядок в гуртожитку де мешкають курсанти та студенти

Радою курсантського та студентського самоврядування спільно з відділом виховної роботи та соціального захисту організовано та проведено огляд-конкурс «Кімната (секція) зразкового порядку» гуртожитків Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за житлово-побутовими умовами, зразковим порядком і забезпеченням умов для навчання та організації дозвілля молоді.
Дві команди ревізора на чолі з представниками ВВРтаСЗ Богданом Сахаровим та Володимиром Балябасом та за підтримки членів РКтаСС Олександра Харченка та Катерини Захарової розділилися та розпочали перевірку в двох гуртожитках, у яких проживають курсанти та студенти нашого навчального закладу.
В гуртожитку за адресою вул. Тернопільська, 8 для курсантів та студентів відведено 90 кімнатах у яких проживають 285 осіб, що навчаються в Університеті.
За результатами перевірки перемогу у номінації «Краща секція» отримали курсанти і студенти які проживають у секції № 47, а саме: 9 представників Інституту пожежної та техногенної безпеки та 10 представників Інституту психології та соціального захисту.
В номінації «Кімната зразкового порядку» перемогу здобули студенти 2-го курсу Інституту цивільного захисту Барабаш В’ячеслав та Гонрчаров Сергій – кімната № 467.
Що стосується другої групи ревізора, яка перевіряла умови проживання та організації дозвілля на навчально-тренувальному полігоні по вулиці Зеленій, 301б, то зауважень до приміщень та кімнат команда ревізора практично не виявила, тим не менше вона відзначила найкращу кімнату.
Отож в номінації «Кімната зразкового порядку» команда ревізора не змогла одноосібно визначити переможця, тому розділила перемогу між двома кімнатами, а саме кімната № 14 – відповідальний за кімнату курсант 4-го курсу Вадим Чоп, та кімната № 20 – відповідальний за кімнату курсант 4-го курсу Євген Баняс
Головним призом огляду-конкурсу стала грошова винагорода у розмірі 200 грн., яку виділила Рада курсантського та студентського самоврядування. Кожна кімната (секція) переможець зможуть на власний розсуд використати ці кошти для покращення побутових умов проживання.
Вітаємо переможців конкурсу та сподіваємось, що умови проживання в гуртожитках Львівського державного університету безпеки життєдіяльності і надалі будуть в належних умовах та відповідатимуть найвищим стандартам.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68