Науковці сформували для Кабінету Міністрів України пропозиції шодо реорганізації державних служб, які працюють у галузі безпеки та гігієни праці

29 квітня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці». Конференція організована кафедрою промислової безпеки та охорони праці.
Загалом на секційних засіданнях було представлено 36 доповідей. У резолюції конференції зазначено значимість проведення таких конференцій у наступні роки з подальшим розширенням їх до міжнародного статусу. Також складено звернення учасників конференції до Кабінету Міністрів України щодо реорганізації державних служб, які працюють у галузі безпеки та гігієни праці України.
Тематика доповідей стосувалася різних аспектів проблематики охорони праці, психології праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та гігієни праці. Під час секційних виступів відбувалося активне обговорення окремих питань доповідей, було задано багато запитань, на які виступаючі давали ґрунтовні відповіді, що свідчить про високий ступінь підготовки учасників з представлених напрямів досліджень.
З привітальним словом до учасників конференції звернулися проректор по роботі з персоналом полковник служби цивільного захисту Юрій Павлюк, а також професор Вищої школи управління охороною праці в Катовіцах Анджей Місьолек.
Про основні напрямки роботи у світлі сучасного стану країни та змін у законодавчій базі на пленарному засіданні розповіли постійні учасники таких конференцій у нашому Університеті: начальник відділу організації державного нагляду та управління охороною праці територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області Синиця Р. М.; заступник директора ДП Західного експертно-технічного центру Держгірпромнагляду України Кімак Я.Я.; начальник відділу охорони праці, використання трудових ресурсів та зайнятості населення  Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Кравченко С.В.; головний технічний інспектор праці Об’єднання профспілок Львівщини Винницький Б.В.; заступник начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків України у Львівській області Біловус М.Г.; декан факультету права та соціального управління Донецького державного університету управління, м. Маріуполь. Президент Малої молодіжної академії екології, к.держ.-упр.н., доцент Тарасенко Д.Л.
З доповідями на секційних засіданнях виступили представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Національного лісотехнічного університету України, Національного університету цивільного захисту України, м. Харків, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ім. Івана Франка та нашого Університету.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: