На базі психолого-тренувального полігону проведено екскурсію для дітей Львівської школи іноземних мов «Clever Lend» з поглибленим вивченням англійської мови.

17.06.15 на базі психолого-тренувального полігону навчальної пожежно-рятувальної частини Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за участі виконувача обов’язки ректора Університету полковника служби цивільного захисту Коваля М.С. проведено екскурсію та показове заняття для дітей Львівської спеціалізованої школи іноземних мов «Clever Lend» з поглибленим вивченням англійської мови.

Метою даного заходу передувало формування у дітей ведення здорового способу життя, ознайомлення з основами дій та правилами поведінки при пожежах та інших надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути у побуті.

Юні школярі мали змогу подивитись у яких умовах проводяться навчання тих, хто обрав професію рятувальника, професію, у якій жоден вогнеборець не пожалкує особистого життя заради порятунку інших.

Екскурсія почалася з відвідування церкви Пресвятої Богородиці, що знаходиться на території навчального закладу, далі відбувся показ пожежно-рятувальної техніки та обладнання, що знаходиться на озброєнні навчальної пожежно-рятувальної частини. На пункті зв’язку частини дітям показано роботу сучасного програмного забезпечення та навігаційної системи, якою обладнано пожежно-рятувальні автомобілі, продемонстровано захисний бойовий одяг та спорядження пожежного-рятувальника.

Захоплюючим етапом екскурсії було ознайомлення дітей з проведенням занять в психолого-тренувальному полігоні. Курсантами-газодимозахисниками продемонстровано проходження спеціального тренувального комплексу із умовами максимально наближеними до реальних при пожежах.

​ Завершилась екскурсія щирими, із великим задоволенням та захопленням від побаченого, дитячими словами подяки на адресу Університету.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68