У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулися урочистості з нагоди Дня знань (ВІДЕО)

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року та Дня знань. В заходах взяли участь перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький, перший заступник Голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, ректор університету Михайло Козяр, начальник ГУ ДСНС України в Львівській області Сергій Дмитровський, науково-педагогічний персонал, батьки курсантів та студентів.
Цьогоріч на навчання до університету вступили понад 1 тис. курсантів та студентів, які  представляють більшість областей України. Серед молоді є ті, хто продовжує родинні династії пожежних-рятувальників.
Олег Мельчуцький від імені Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна привітав колектив навчального закладу: «В умовах сьогодення, коли Україна змушена відстоювати своє право на свободу і незалежність, особистим внеском кожного з вас у загальнодержавну справу є зразкове навчання та сумлінне виконання службового обов’язку. Нині рятувальники ліквідовують масштабні пожежі, надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру, знешкоджують сучасні боєприпаси в районах проведення антитерористичної операції. Саме тому наполегливе навчання і висока дисципліна є основою професії рятувальника. Адже від вас, майбутні рятувальники, залежатиме спокій та безпека громадян, життя та здоров’я кожної людини».
Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр подякував першокурсникам за те, що вони зробили усвідомлений вибір та прийшли здобувати освіту до навчального закладу ДСНС України.
«Державна служба України з надзвичайних ситуацій працює сьогодні в надскладних умовах, проводить значну роботу в районах проведення АТО. Сьогодення диктує нам нові підходи до роботи у сфері цивільного захисту, підготовки фахівців та наукових кадрів. Сьогодні ми створюємо динамічну модель навчального закладу де реалізована низка ідей: ідея ступеневої освіти у тісному поєднанні з практичною діяльністю; ідея особистісно-орінтованого підходу до кожного курсанта і студента у залежності від його пізнавальних можливостей, задатків, здібностей; ідея перетворення вищого навчального закладу в центр глибинного розвитку науки, в тому числі й фундаментальної, та одночасне впровадження наукових досягнень і в навчальний процес, і у виробництво та технології діяльності. Одночасно ми повинні бути готові до виконання завдань покладених на ДСНС України в сьогоднішніх складних для нашої держави умовах», - сказав у своєму зверненні до першокурсників Михайло Козяр.
Від імені керівництва Львівщини курсантів та студентів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський: «Вступивши на навчання до цього вишу ви зробили крок до здобуття вищої освіти та обрали не просто професію, а спосіб життя і мислення,  і  зрештою – місію: оберігати і  рятувати  людське  життя.  А що може бути  ціннішим  і дорожчим? Основою будь-якої професії є знання – це фундамент професіоналізму. Беріть від життя усе, збагачуйтеся новими знаннями та ідеями. Нехай доля буде до вас прихильною, здоров'я – міцним, а життя – багатим і щасливим! Зі святом Вас!».
Після проголошення урочистої клятви студентів, Михайло Козяр вручив їм символічний «Студентський квиток» та ключ до «Країни знань». Відбулося освячення першокурсників.
Молоді люди здобуватимуть знання за різними напрямами та спеціальностями, які мають безпосереднє відношення до безпеки людини: «Управління інформаційною безпекою»; «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації»; «Цивільний захист»; «Практична психологія»; «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»; «Транспортні технології»; «Соціальна робота»;; «Цивільний захист»; «Пожежна безпека»; «Охорона праці», «Організація перевезень і управління на транспорті»; «Організація і регулювання дорожнього руху»; «Філологія»(англо-український переклад).

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68