Науковці ЛДУ БЖД стали призерами конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся другий фінальний (очний) етап другого щорічного конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Захід відкрив начальник інституту генерал-майор служби цивільного захисту Кропивницький Віталій Станіславович.
     Варто зазначити, що головною метою та завданням проведення даного Конкурсу є активізація винахідницької та раціоналізаторської діяльності, сприяння подальшому розвитку технічної творчості у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, виявлення здібностей людей винахідницької та раціоналізаторської діяльності та використання їх творчого потенціалу для розвитку рятувальної справи, а також зацікавлення раціоналізаторів і винахідників у результатах своєї праці.
     Конкурс проходив у два етапи: перший – заочний, другий – очний. Загалом на Конкурс було надіслано 22 роботи, з яких до фіналу було допущено лише 11.
     У номінації “Новітні технології” перемогла раціоналізаторська (винахідницька) робота УкрНДІЦЗ “Технологія підвищення пропускної здатності епізодичної радіомережі моніторингу надзвичайних ситуацій”. Автори - Чумаченко С.М., Лисенко О.І., Кутовий О.П., Уряднікова І.В., Кармазин С.В., Тесленко О.М.
     Призерами цієї номінації стали:
     2-ге місце - раціоналізаторська (винахідницька) робота Львівського державного університету безпеки життєдіяльності “Спосіб передачі оперативного повідомлення про виникнення пожежі транспортних засобів”. Автори -  Гаврилюк Андрій Федорович, Гудим Василь Ількович, Кушнір Андрій Петрович;
     3-тє місце - раціоналізаторська (винахідницька) робота Національного університету цивільного захисту України “Робочий орган грунтометального механізму для гасіння лісових пожеж”. Автори  - Ларін Олександр Миколайович, Виноградов Станіслав Андрійович, Мисюра Микола Ілліч, Калиновський Андрій Якович.
     По завершенню заходу Віталій Станіславович привітав учасників конкурсу та зазначив, що офіційне нагородження переможців відбудеться в рамках проведення Міжнародного виставкового форуму "Технології захисту/ПожТех-2015", який проходитиме з 22 по 25 вересня 2015 року.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68