Завдяки входженню ЛДУ БЖД до європейської Асоціації EFSCA, для територіальних підрозділів ДСНС України запланована реалізація масштабних міжнародних проектів

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності залучить до реалізації масштабних міжнародних проектів територіальні підрозділи ДСНС міста Киева, Хмельницької та Івано Франківської областей, а також Вище професійне училище у м. Вінниця. Дані проекти фінансуються Міністерством закордонних справ Польщі в рамках програми «Польська допомога» та передбачають інтеграцію української системи цивільного захисту у європейську. Значну практичну та фінансову допомогу у їх реалізації також надає провідна Польська компанія «EGERIA», яка спеціалізується на виготовленні пожежно рятувального обладнання та різноманітних тренажерів для пожежних.
    За словами речника ЛДУ БЖД Антона Крука, найближчим часом відбудеться робоча зустріч ректора університету Михайла Козяра із зарубіжними партнерами, на який буде узгоджено основні етапи та терміни реалізації міжнародних проектів: «Кожен із вищезгаданих територіальних підрозділів ДСНС України візьме участь в окремих проектах, які передбачають теоретичну та практичну частини, а також передачу нашим рятувальникам сучасного пожежно рятувального спорядження для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру».
   Зокрема, п’ять нових підрозділів добровільних пожежних дружин може з’явитися на Івано Франківщині завдяки реалізації проекту, який передбачає підвищення рівня безпеки регіону.
    ГУ ДСНС України в м.Києві реалізовуватиме проект пов’язаний з надзвичайними ситуаціями хімічного характеру, які сталися внаслідок терористичного акту. Хмельницькі рятувальники долучаться до проекту, пов’язаного із підвищенням рівня захисту атомних станцій, профілактикою та запобіганням надзвичайним ситуаціям. Ообовий склад та курсанти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності отримають можливість підвищувати свої професійні навики, відпрацьовувати порядок дій при гасінні пожеж на спеціальному мобільному тренажері ML 2000, що оснащений сучасним комп'ютерним управлінням моделювання та здатний імітувати пожежу максимально наближену до реальної.
   «Львівський державний університет безпеки життєдіяльності цілком інтегрований у міжнародні механізми гарантування безпеки. За останні роки, завдяки співпраці з міжнародними інституціями Польщі вдалося реалізувати понад 20 масштабних міжнародних проектів, пов’язаних з підвищенням рівня безпеки людей та реагуванням на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру. Навчальний заклад зміг здобути не лише безцінний досвід, але й сучасне пожежно рятувальне спорядження та спецодяг, частина якого передана підрозділам ДСНС України», розповів А.Крук.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68