Дипломи магістрів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності визнанані міжнародною спільнотою

11 грудня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася інавгурація магістрів. Вперше в історії навчального закладу, всі випускники отримали дипломи найвищого освітнього рівня міжнародного взірця й будуть здійснювати функції з реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню та державного нагляду за додержанням та виконанням вимог законодавства у відповідних сферах, працюватимуть в освітній та науковій галузях.
Ректор Університету вручив випускникам погони лейтенанта, а під час академічної частини випускники отримали дипломи магістрів. Михайло Козяр зазначив, що впреше в історії університету молодь отримує дипломи та додатки міжнародного взірця, а наступні випускники один із семестрів будуть навчатися за програмою «Подвійний диплом» у Варшаві.
В урочистостях з нагоди випуску взяли участь ректор університету, професор Михайло Козяр, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, академік Нелля Ничкало, легендарний ветеран пожежної охорони, начальник управління МВС УРСР, генерал-майор внутрішньої служби у відставці, заступник голови Ради Української Асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС Пилип Десятников, Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, начальники територіальних підрозділів ДСНС України Рівненщини, Львівщини, Івано-Франківщини та Чернівецької області, ветеран пожежної охорони, генерал-майор у відставці Петро Томчишин, ректорат, науково-педагогічний персонал, курсанти, студенти та батьки випускників.
Загалом протягом минулого року Університет здійснив 4 випуски, а це понад 1000 фахівців різного освітньо-кваліфікаційного рівня за різними напрямами та спеціальностями, що безпосередньо стосуються безпеки людини, зокрема: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Екологічна безпека»,«Кібербезпека», «Менеджмент», «Транспортні технології», «Соціальна робота», , «Філологія», «Психологія».
Вітаючи магістрів Михайло Козяр зазначив: «Науково-педагогічний персонал університету спрямовує навчально-ви­ховний процес у контексті вимог демократизації та оновлення суспільства, виховує в курсантів і студентів почуття честі, співчуття до чужого горя, вчить бути об’єктивними і правдивими та повсякчас стояти на сторожі на­шої державності, її безпеки. Саме такими сьогодні є ви, шановні випускники. Висловлюю щиру вдячність за наполегливу працю, відвагу і рішучість. Завжди пам'ятайте, що чесність, порядність, непідкупність, дисциплінованість і законність - найважливіші чесноти кожного працівника Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Зичу витримки, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії та успіхів у служінні Українському народу».
Після вручення дипломів та нагород, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці о. Роман Великий освятив магістрів. Вони разом з ректоратом поклали квіти до пам'ятника Героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68